DDL-44 Sterownik LED RGBW

Sterownik DDL-44 jest czterokanałowym ściemniaczem przeznaczonym do sterowania diodami LED RGBW (taśmy LED, moduły LED itp.). Jego polaryzacja pozwala na podłączenie diod w układzie wspólny plus (wspólna anoda).

Pracę urządzenia można w pełni kontrolować za pomocą konsolety DMX-512 lub pilota na podczerwień. Dzięki dodatkowym wejściom do sterownika można podłączyć dwa przyciski. Jeden z nich odpowiada za załączanie i ściemnianie oświetlenia, a drugi - za zmianę kolorów (programów).

Urządzenie posiada funkcję zapamiętywania ostatnich ustawień w przypadku zaniku napięcia.

Tryb MASTER/SLAVE umożliwia zsynchronizowanie wielu sterowników.

Duża rozdzielczość PWM 12-bitów oraz szereg wprowadzonych algorytmów pozwala na bardzo płynną zmianę kolorów, niespotykaną przy rozdzielczości PWM 8-bitowej. Zastosowana charakterystyka ściemniania została dostosowana do ludzkiego oka tak, aby spostrzegane światło zmieniało się w sposób liniowy. Rozwiązanie to daje możliwość uzyskiwania większej ilości odcieni kolorystycznych, zwłaszcza przy diodach o większej mocy.

Wbudowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe chroni sterownik i instalację LED przed uszkodzeniami. W przypadku zwarcia, urządzenie wyłącza tylko ten kanał, w którym wystąpiła usterka, a po jej usunięciu samoczynnie przywraca go do prawidłowego działania.

Funkcja ograniczenia mocy, umożliwia zmniejszenie mocy dostarczanej do diod LED. Pozwala to na ograniczenie ich nadmiernego nagrzewania się i przedwczesnego uszkodzenia.

Zastosowana technologia SMD pozwoliła na zminimalizowanie wymiarów sterownika. Szereg rozwiązań w postaci: bardzo małych wymiarów kontrolera, złącz o dużym przekroju, zewnętrznego odbiornika podczerwieni i uchwytów mocujących, umożliwia łatwą instalację tego urządzenia.

 

Podstawowy zestaw zawiera sterownik LED RGBW. Zestaw ten można poszerzyć o dodatkowe akcesoria - pilot i odbiornik podczerwieni.

DANE TECHNICZNE

ZABEZPIECZENIA

ZASILANIE

WYMIARY

Cena brutto od: 169.00

DDL-44 Sterownik LED RGBW
DDL-44 Sterownik LED RGBWDDL-44 Sterownik LED RGBW

Akcesoria

Pilot na podczerwień. Układ przycisków na pilocie pozwala na intuicyjne sterowanie oświetleniem LED RGB.
więcej

Konwerter DMX-USB. Z jego pomocą oraz aplikacją LED RGBW Configurator można konfigurować sterowniki DDL-44.
więcej

DDL-IR-44 odbiornik podczerwieni z przewodem do podłączenia zewnętrznych przycisków.
więcej