LED RGB

Urządzenie DDL-88, będące sterownikiem LED RGB z wbudowanym odbiornikiem DMX-512, dostępne jest w niezwykle szerokiej ofercie produktów przygotowanych przez naszą firmę SIGMA NET i przeznaczone do sterowania taśmami LED RGB.

Istniejemy od 2003 roku, a kluczowy profil prowadzonej działalności sprowadza się do produkcji sterowników LED oraz sterowników DMX. W pełni koncentrujemy się na profilu elektroniczno - informatycznym, czego rezultatem jest efektowna realizacja powierzanych nam projektów. Nie ma przed nami koncepcji niemożliwych, za każdym razem dbamy o to, aby przygotować i wdrożyć najbardziej optymalne rozwiązania, spełniające wszelkie kryteria ze strony przyszłych odbiorców.

Tworzymy najlepszą jakość produktów w oparciu o wiedzę, wieloletnie doświadczenie i umiejętności. Wspomniany już wcześniej zestaw zawierający sterownik LED RGB, w tzw. wersji podstawowej, można poszerzyć o dodatkowe akcesoria, takie jak pilot i odbiornik podczerwieni. Rozwiązanie, które zostało wprowadzone, umożliwia uzyskiwanie znacznie większej ilości odcieni kolorystycznych, szczególnie przy diodach o dużej mocy.

Mając na uwadze zainteresowanie naszymi sterownikami LED RGB, starannie zadbaliśmy o to, aby za pośrednictwem strony serwisu, udostępnić Państwu jak największą ilość niezbędnych informacji w zakresie specyfikacji technicznych oraz zasad działania. Gdyby jeszcze nasunęły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, jednocześnie wyjaśniając nurtujące kwestie.

Przy tworzeniu sterownika LED RGB wykorzystaliśmy także inteligentne zabezpieczenie przecizwarciowe, mające uchronić, zarówno urządzenie, jak i instalację LED przed uszkodzeniami. Dodatkowy atut stanowią konkurencyjne ceny. Decydując się na sterowniki LED RGB oraz inne urządzenia z dostępnego asortymentu, możecie Państwo liczyć na wsparcie oraz fachowe doradztwo.

Współpraca z SIGMA NET to bardzo korzystna decyzja, polecamy!

Zobacz również następujące rozwiązania z naszej oferty: