LED DMX

Profil działalności firmy SIGMA NET obejmuje produkcję sterowników LED RGB oraz sterowników DMX. Istniejemy w branży od 2003 roku i od tego czasu nieustannie inwestujemy w rozwój, aby móc świadczyć usługi według najwyższych standardów.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, kompleksowo realizując nawet najbardziej wymagające i skomplikowane projekty. Dla zainteresowanych klientów przeprowadzamy także usługi w zakresie programowania sterowników DMX oraz prowadzimy kursy i szkolenia w dziedzinie sterowania oświetleniem DMX.

Za każdym razem, jeżeli nasuną się Państwu jakiekolwiek dodatkowe pytania bądź też wątpliwości o prawidłowy wybór i zasady działania sterowników RGB, LED DMX pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zespół naszych kompetentnych pracowników tworzą osoby niezwykle zaangażowane w swoją pracę i służące wsparciem oraz fachowym doradztwem.

W tym miejscu pragniemy wspomnieć, że jesteśmy twórcami własnej aplikacji LIGHT MAGIC dedykowanej do obsługi oświetlenia DMX. Urządzenie to, co chcemy podkreślić, stwarza szereg możliwości i nie jest skomplikowane w obsłudze, przez co znakomicie spełnia swoje przeznaczenie zarówno w prostych jak i w profesjonalnych systemach oświetleniowych.

Odwiedzając stronę naszego serwisu, uzyskujecie Państwo dostęp do katalogu produktów, w którym znajdują się wspomniane już sterowniki LED, RGB jak i DMX wraz z opisami specyfikacji technicznych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najlepszą jakość, co zostało docenione przez klientów, którzy już nawiązali współpracę z SIGMA NET. Nieustannie dążymy do doskonałości, aby móc projektować innowacyjne rozwiązania spełniające wszelkie oczekiwania.

Nasze sterowniki LED, RGB oraz sterowniki DMX rekomendujemy do zastosowań w studiach telewizyjnych, teatrach, domach kultury, klubach muzycznych, na scenie, jak również w oświetleniu architektonicznym i reklamowym. Wybór firmy SIGMA NET to bardzo dobra decyzja, polecamy!

Zobacz również następujące rozwiązania z naszej oferty: