Light Magic V3

Light Magic V3 - sterownik DMX - PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Przejdź na stronę NOWEGO Light Magic 4.0

Light Magic służy do sterowania wszelkimi urządzeniami inteligentnymi oraz oświetleniem LED, pracującym w standardzie DMX-512. Składa się on z dwóch części: oprogramowania przeznaczonego dla komputerów z Windows 98/XP/78/10 oraz interfejsu sprzętowego. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą komputera, do którego podłączony jest zewnętrzny interfejs USB.

Interfejs może być również wykorzystywany jako samodzielny sterownik - wówczas komputer służy tylko do tworzenia programów oraz przesyłania ich do pamięci urządzenia. Zapisane w sterowniku programy są przypisane do poszczególnych stref, co daje możliwość niezależnego sterowania 10 strefami jednocześnie. Wywołane programy można synchronizować z muzyką oraz modyfikować poprzez regulację prędkości i intensywności.

WERSJA

Dostępne są trzy wersje różniące się liczbą kanałów DMX:

 

Light Magic - zastosowanie

Aplikacja Light Magic obsługuje taką ilość urządzeń, których łączna liczba kanałów DMX nie przekracza 512. Można je pogrupować tematycznie i przypisać do jednej ze stron. Do programu dołączono bibliotekę z gotowymi urządzeniami, w której można je edytować lub dodawać własne. Wizualizacja funkcji urządzenia, pozwala na ich podgląd, dzięki czemu w intuicyjny sposób, można sterować wybranym efektem. Duże suwaki, przyciski, ikony z kolorami i gobosami sprawiają,że Light Magic jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Aplikacja pozwala na zastosowanie ekranu dotykowego, co znacznie podwyższa komfort pracy.
Ustawione sceny świetlne zapisuje się w sekwencjach. Możliwe jest uruchomienie sekwencji w 10 strefach jednocześnie. Wywołane sekwencje można indywidualnie zwalniać lub przyspieszać. Każda z nich może być synchronizowana z muzyką. Zestaw uruchomionych sekwencji wraz z parametrami (prędkość, muzyka), można zapisać w postaci jednego programu– CUE. Zapisane programy mogą być przypisane do przycisków w panelu sterowania, przez co łatwo i szybko można je wywoływać.

 

DANE TECHNICZNE

 

Parametry techniczne aplikacji:

Parametry techniczne modułu:

WYMIARY

ZASILANIE

Pozycje zaznaczone * nie są dostępne w standardowej wersji sterownika.

Cena brutto od: 890.00

Light Magic
Interfejs USBZestaw Light Magic V3

Akcesoria

AM-10 KONWERTER LAN/RS-232
więcej