Sterownik DMX

SIGMA NET prowadzi działalność od 2003 roku. Kluczowy profil firmy stanowi produkcja sterowników LED oraz sterowników DMX. Wieloletnia obecność w branży o charakterze elektroniczno - informatycznym umożliwia nam realizację nawet najbardziej złożonych projektów.

Tworzymy grupę doświadczonych i kompetentnych osób, które z ogromnym zaangażowaniem i energią podchodzą do powierzanych im zadań i obowiązków. Świadczymy również usługi w zakresie programowania sterowników DMX. Ponadto, istotny element realizowanych działań, stanowi prowadzenie kursów oraz szkoleń dotyczących sterowania oświetleniem DMX. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, w pełni koncentrując się na osiągnięciu spektakularnych rezultatów.

Jesteśmy niezwykle dumni, że na przestrzeni czasu, odkąd to prowadzimy naszą firmę, z powodzeniem udało nam się stworzyć własną aplikację pod nazwą Light Magic, przeznaczoną do obsługi oświetlenia DMX. Warto w tym miejscu podkreślić, że urządzenie to posiada szereg możliwości i nie sprawia trudności w obsłudze, dzięki czemu znajduje zastosowanie zarówno w prostych jak i w profesjonalnych systemach oświetleniowych.

Informujemy, że sterownik DMX oferowany za naszym pośrednictwem znajduje szereg zastosowań m. in. w studiach telewizyjnych, domach kultury, teatrach, klubach muzycznych. Co więcej, może zostać wykorzystany w oświetleniu reklamowym czy też architektonicznym. Zawsze staramy się zaproponować najkorzystniejszą koncepcję dla zadowolenia klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań, zarówno o sterownik DMX jak i pozostałą część asortymentu, pozostajemy do Państwa dyspozycji, udzielając rzetelnych odpowiedzi. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, dlatego też decydując się na współpracę z SIGMA NET, możecie być Państwo pewni najlepszych rozwiązań.

Szczegółowe specyfikacje techniczne urządzeń, takich jak wspomniany już sterownik DMX, udostępniliśmy bezpośrednio na stronie serwisu. Zachęcamy do odwiedzenia!

Zobacz również następujące rozwiązania z naszej oferty: