Artnet DMX

Zajmujemy się produkcją sterowników LED oraz sterowników DMX. Projektując nowe urządzenia w kategorii systemów sterowania oświetleniem, bierzemy pod uwagę niezwykle dynamiczny rozwój oświetlenia architektonicznego, co z kolei stawia przed nami nowe wyzwania.

Profil elektroniczno - informatyczny, w którym specjalizuje się firma SIGMA NET sprawia, że sukcesywnie podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Sterowniki LED oraz DMX znajdują zastosowanie w studiach telewizyjnych, teatrach, domach kultury, klubach muzycznych, na scenie jak również w oświetleniu architektonicznym i reklamowym.

Jeżeli poszukujecie Państwo innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań jesteśmy przekonani, że dostępna oferta wzbudzi zainteresowanie. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów, wśród których znajduje się m. in. sterownik Art-Net. Szczególnie polecamy model Art-Net NODE - RECORDER E-NODE 8-1. Jest to urządzenie będące konwerterem sygnału zgodnego ze standardem Art-Net na 8 wyjść DMX. Do wyboru mamy cztery wersje charakteryzujące się określonymi parametrami. Klienci rozważający zakup Art-Net NODE - RECORDER E-NODE 8-1, mogą dokładnie poznać instrukcje w zakresie ich wykorzystania. Niezwykle pomocne w tym kierunku będą specyfikacje techniczne, zamieszczone bezpośrednio na stronie serwisu. Niemniej jednak pragniemy zwrócić uwagę, że w przypadku jakichkolwiek, dodatkowych pytań o asortyment pozostajemy do dyspozycji.

Tworzymy zespół kompetentnych osób w swojej dziedzinie, którzy o systemach sterowania oświetleniem LED RGB, zgodnych ze standardami DMX- 512 i Art- Net wiedzą wszystko i z zaangażowaniem rozwijają swoją wiedzę oraz umiejętności. Doskonale wiemy, jak spektakularnie i w oparciu o indywidualne wymagania przygotować koncepcję oświetlenia, stwarzającą możliwość kreowania nastroju we wnętrzach np.: poprzez łagodną zmianę barwy oświetlenia. Jako rozszerzenie wykonywanych usług, podejmujemy się także programowania sterowników DMX oraz prowadzimy szkolenia i kursy z zakresu sterowania oświetleniem efektowym.

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że fakt ten przyczyni się do obustronnego zadowolenia. Wybór urządzeń wdrażanych przez SIGMA NET to najlepsza inwestycja, polecamy!

Zobacz również następujące rozwiązania z naszej oferty: